רמז מחשבים תיקון ושדרוג מקבוק פרו

יש לכם מחשב מסוג מקבוק פרו,ואתם רוצים לתקן אותו או לשדרג אותו?
הגעתם למקום הנכון רמז מחשבים הינה מעבדת מחשבים למחשבי MAC,אצלנו אפשר למצוא מגוון שירותים לכל סדרות המקבוק פרו.

איזה סוגים של מקבוק פרו יש ואיך אפשר להבדיל בינהם?

בינואר 2006 הוכרז על ידי אפל, הדור השלישי של. גרסת הG4 PowerBook, MacBook Pro היה המודל השני, לאחר iMac, שהודיע ​​במעבר אפל-אינטל. זהו גם הדגם המתקדם ביותר של משפחת MacBook וכיום הוא מיוצר עם 13 ו -15 אינץ 'מסכי, ואילו גרסת 17 אינץ' הייתה זמינה גם בעבר והייתה די פופלרית.

ה- MacBook Pro הדור הראשון הופיע חיצוני דומה לG4 PowerBook, אבל השתמש במעבדי Intel Core במקום שבבי PowerPC G4. מודל 15 האינץ הנפוץ של החברה שוחרר בינואר 2006, דגם 17 אינץ' באפריל, אשר שניהם קיבלו מספר עדכונים וCore 2 Duo בהמשך השנה.

המודל השני, המכונה המודל "unibody", יש לו עיצוב מחודד יותר ומעטפת עשויה מגוש אחד של אלומיניום שזה יחודי למחשבי אפל ולמקבוק פרו. זה לראשונה באוקטובר 2008 כגודל 15 האינץ 'MacBook Pro וunibody האלומיניום 13 אינץ' MacBook. בינואר הבא הביא את העיצוב למודל 17 אינץ ', יחד עם הסוללה מובנית שהצטרפה לשאר קו ה- MacBook Pro ביוני, כוללים מודל 13 אינץ' שאפל הציגו בקו ה- MacBook Pro. עדכונים לאחר מכן הביאו משודרגים מעבדי i5 וi7 Intel Core והציגו טכנולוגית Thunderbolt של אינטל שהם המעבדים החזקים שיש היום בשוק,מחשבי המקבוק פרו מצוידים במעבדים חזקים ונותנים ביצועים מעולים לעומת הרבה מתחרים,היחודיות העיקרית שלהם היא בגלל מערכת ההפעלה היחודית של חברת אפל.

אפל שחררה את הדור השלישי של ה- MacBook Pro ביוני 2012 עם מסך 15 אינץ '. במקביל, גרסאות מעודכנות מעט מהדור הקודם 13 ומודלי unibody 15 אינץ 'הוכרזו ונמכרות במקביל, וגרסת 17 אינץ' הופסקה. בעוד קטן יותר ממדי יותר מקודמו, מודל הדור שלישי בסגנון דומה נשמר עיצוב unibody. ההבדלים משמעותיים ביותר בדור השלישי MacBook Pro הם הראוי של תצוגת רשתית ברזולוציה גבוהה יותר באופן משמעותי אשר נקרא מסך רטינה,מחשבי המקבוק פרו החדשים מצוידים במסכי רטינה עם רזולוציה של 2K שזה אומר פי 2 מFULL HD המסכים שחברת אפל הוציא בדגמי המקבוק פרו שינו את המשחק בתחום המחשבים הניידים, את חיסולו של הכונן האופטי שכבר לא קיים בדגמים החדשים של המקבוק פרו,וזה אכן חיסרון די גדול אבל בגלל הוצאות הדיסק האופטי המקבוק נהיה משמעוית יותר דק זה היתרון שהוא קיבל אחרי הוצאת הדיסק האופטי, והחלפה של כונני דיסק קשיחים עם כונני SSD אשר נותנים ביצועים הרבה יותר טובים מאשר הדיסק הקשיח המכני הקודם,שדרוג זה שיפר את ביצועי המקבוק פרו משמעותית. ה- MacBook Pro דור שלישי 13 אינץ 'שוחרר באוקטובר 2012.

מה זה המקבוק פרו הראשון,איך הוא נראה ואיזה ביצועים היו לו לעומת המחשבים בזמנו?

ה- MacBook Pro 15 האינץ 'המקורי הוכרז בתאריך 10 ינואר 2006, על ידי סטיב ג'ובס(מייסד ובעלים של חברת אפל) בכנס Macworld Expo מתרת הכנס מק וורלד הייתה להציג את המקבוק פרו ,מודל 17 אינץ' נחנך ב -24 באפריל, 2006. העיצוב הראשון היה במידה רבה שריד מG4 PowerBook, אבל משמשים מעבדי Intel Core במקום שבבי PowerPC G4.] ה- MacBook Pro 15 האינץ 'שקל אותו הדבר כמו G4 PowerBook אלומיניום 15 האינץ', אבל היה 0.1 אינץ '(0.25 סנטימטרים), 0.4 אינץ' עמוק יותר (1.0 סנטימטר) רחב יותר, ו -0.1 אינץ '(0.25 סנטימטרים) דק יותר. שינויים אחרים מPowerBook כוללים מצלמת אינטרנט מובנית iSight וההכללה של MagSafe, מחבר כוח מגנטי שנועד לנתק בקלות כאשר משכו למנוע כל מחשב נייד מלהיות משך את פני השטח. שני התכונות הובאו מאוחר יותר ל- MacBook. על מנת להתאים את הכונן רזה MacBook Pro, האופטי היה מחצית המהירות של אחד בG4 PowerBook ולא יכל לכתוב ל- DVD שכבה הכפול.
שני הדגם המקורי 15 ו -17 אינץ 'יתרונות MacBook מגיע עם ExpressCard / 34 חריצים, שיחליפו את חריצי כרטיס ה- PC שנמצאו בG4 PowerBook. כל הדגמים 15 האינץ 'מראש unibody שתי יציאות USB 2.0 ויציאה אחת FireWire 400, ] ואילו יש הדגמים 17 אינץ' שלוש יציאות USB 2.0, כמו גם אחד FireWire 400 נמל.  כאשר הוצג לראשונה, MacBook Pro לא הגיע עם FireWire 800 או יציאות S-Video, ] למרות שFireWire 800 נוספו בגרסת דגם 15 אינץ 'הבאה והיה נוכח בכל גרסה של עיצוב 17 אינץ'. ניתן להשיג יכולת S-Video באמצעות מתאם DVI ל S-Video.] מציג חיצוני עם עד רזולוציה 2,560 × 1,600 פיקסלים נתמכים דרך יציאת dual-link DVI.  כל הדגמים] כוללים מובנה ביציאת Gigabit Ethernet, Bluetooth 2.0, ו802.11a / b / g.] מאוחר יותר דגמים כוללים תמיכה בטיוטת המפרט 2.0 של תקן 802.11n [11] ו- Bluetooth 2.1.

מערכות ההפעלה שיש למקבוק פרו,ולכל שאר מחשבים MAC.

מערכת ההפעלה OS X הותקנה מראש על מחשב הMacBook מאז שחרור המחשב המקבוק פרו הראשון, הגרסה הראשונה שהתחילה היא גרסת 10.4.4 (נמר).
יחד עם OS X, iLife גם מגיע עם כל המערכות, מתחיל עם iLife '06.
]

למחשב המקבוק פרו, MacBook Pro מגיע עם היורש ל- BIOS, Extensible Firmware Interface (EFI) 1.1. EFI מטפל באתחול שונה ממחשבים מבוססי BIOS כמו מחשבי PC רגילים  אך מספק תאימות לאחור, המאפשר תצורות אתחול כפולה ומשולשות. בנוסף לOS X, מערכת הפעלת Microsoft Windows היא להתקנה על מחשבי אפל מבוססי x86 של אינטל. באופן רשמי, זה מוגבל לשתי גרסאות 32 סיביות ו -64 סיביות של Windows XP, Vista, 7 ו -8, עם החומרה הדרושה נהגים כלולים בתוכנת Boot Camp מערכות ההפעלה x86 אחרות כגון לינוקס נתמך גם באופן לא רשמי.  זה מתאפשר על ידי הנוכחות של ארכיטקטורת אינטל כאמור על ידי המעבד והדמיית ה- BIOS אפל סיפק על גבי EFI.

כה- MacBook Pro משתמש פלטפורמת חומרה שונה מאשר קודם לכן PowerPC (PPC) מבוסס מקינטוש, גרסאות של OS X Lion לפני יכול להריץ יישומי PPC רק באמצעות אמולטור רוזטה, שגובה כמה עונש ביצועים, לא יכול לחקות כמה קוד PPC ברמה נמוכה יותר , ואינו תומך 64 סיביות תכונות PPC (G5 הספציפי). = רוזטה אינה קיים באריות, ומאוחר יותר, כך יישומי PPC.
הנ"ל רשימת מערכות ההפעלה שהיו מההתחלה


    Public Beta: "Kodiak"
    Version 10.0: "Cheetah"
    Version 10.1: "Puma"
    Version 10.2: "Jaguar"
    Version 10.3: "Panther"
    Version 10.4: "Tiger"
    Version 10.5: "Leopard"
    Version 10.6: "Snow Leopard"
    Version 10.7: "Lion"
    Version 10.8: "Mountain Lion"
    Version 10.9: "Mavericks"
    Version 10.10: "Yosemite"

מחשב מקבוק פרו


| macbook || אינץ || יותר || version || המקבוק |