איך למכור באיביי 

זה ממש לא ביג דיל ללמוד איך לעבוד מהבית אם זה מה שתמיד חלמתם לעשות .

וזה ממש לא מסובך לעבוד במשרה מלאה מהבית דרך האינטרנט זה מה שאתם הכי רוצים בעולם, עם קצת השקעה של מאמץ וסבלנות אתם תגיעו לזה די בקלות.

לא צריך להיות חכם גדול כדי ללמוד איך לעבוד באינטרנט אבל כן צריך להשקיע מאמץ אם רוצים אשכרה לעשות מזה כסף וחלק מהמאמץ הוא להשקיע, בתחילת הדרך, סכום כסף מסויים בהשכלה שלכם. כמו בכל מקצוע או עבודה אחרת, כדי ללמוד איך למכור באיביי למשל, תגלו שאתם צריכים השכלה מינימלית כלשהיא. החדשות הטובות הן כאמור,

שלא צריך להיות איזה חכם גדול בשביל זה, לא צריך שום תואר מהאוניברסיטה ואפילו לא שנה של קורס במכללה. לא נדרשת שום תעודה של השכלה רשמית. ואתם מה עוד ?

אף אחד לא יבקש מכם עכשיו המלצות כדי שתוכלו ללמוד איך למכור באיביי כי זה לא מעניין את אף אחד. למעשה, רוב הסיכויים הם, שבאופן מצחיק משהו, תגלו די מהר, שרוב היזמים המוכרים והגדולים בתחום המסחר והכסף באינטרנט, או שאין להם שום תואר, או שיש להם תואר אבל הוא לא קשור בעיסוק שלהם כיום בכסף באינטרנט, ולא תרם בשום דרך להצלחה שלהם.


למעשה הרבה מאוד יזמים בתחום הם צעירים אחרי צבא צמאים להצלחה כלכלית גדולה במציאות הכלכלית הקשה של ימינו בישראל. אז עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם מה כן צריך? צריך כאמור ידע בסיסי כמו בכל מקום עבודה אחר.

אם אין לכם את הבסיס, המגדלים שאתם בונים בשמיים יקרסו. הבסיס זה אומר להרשם לקורס שבו מסבירים איך למכור באיביי למשל, אם זה התחום שמושך אתכם, וללמוד דברים כמו איך פותחים חשבון מוכר באיביי ומה ההבדל בין זה לבין חנות באיביי, ואיך יודעים איזה מוצר כדאי למכור וכמה כסף לבקש עבור המוצרים שלכם, ואיך לייעל את העבודה היומיומית ולהפוך אותה לממוחשבת ואוטומטית, איך למקסם רווחים אם כבר יש לכם עסק באינטרנט ועוד הרבה דברים שבאמת אפשר רק ללמוד מאנשים שכבר יש להם נסיון בתחום. לסיכום, ההמלצה שלי אליכם היא לעשות לכם ככה סקר שוק ולבדוק איזה שיטות לעשות כסף באינטרנט קיימות, ומה הנסיון ושיעור ההצלחה של מי שמלמד את אותן השיטות. 

 


| קורס מקצועי לימודים |